Provoz garáží.

vjezd do garáží

    Nabízíme parkování na Praze 2 v podzemních i nadzemních prostorách. Prostor garáží je 24 hod. monitorován kamerovým systémem ( záznam z kamer se ukládá po dobu 1 měsíce) a hlídán ostrahou. Přístup do garáží je 24 hodin. Máme zvlášť oddělené prostory pro parkování motocyklů. Vše za roletovými vraty z hlavní ulice na speciální klíč, které se zavírají večer ve 22 00 a ráno v 6 00 se otvírají. Každý má své parkovací místo řádně označeno a svůj klíč a proto má ke svému vozu přístup 24 hodin denně. Garáže jsou řádně pojišťené a fungují již od roku 1994.

Expresní kurýrní služby

 Nabízíme expresní kurýrní služby po celé Evropě, nejlevnější a rychlé dodání zásilek 24 hodin denně. Osobní auto 6,50 kč/km, dodávka 9 kč/km.

    Ceník zásilek je za expresní doručení. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Je možno po dohodě vyzvednout zásilku i v noci nebo v den svátku a ihned ji odvést na místo určení.

    Ceny zásilek jsou počítány z Prahy. Mužeme si ale pro zásilku přijed kamkoliv. V tomto případě ale budou učtovány kilometry za dojeťí pro zásilku dohodou.

    Váha zásilky muže být až 700kg. Disponujeme dodávkou Wolksvagen Transporter. Můžeme naložit 2 euro palety nebo 3 poloviční.

     Naše snaha je do hodiny po objednání zásilku vyzvednout a ihned vyrazit k Vámi určenému cíli. Na delší trasy a trasy do zahraničí bude lepší delší termín předobjednávky( 2 až 5 hodin) aby jsme mohli náplánovat nejrychlejší trasu. Bohužel nemáme k dispozici žádnou celní společnost.